Reference

Máme velmi mnoho spokojených zákazníků, zde Vám přinášíme některé z reakcí:

 • Neznalý věcí a navíc pracovně většinu času mimo domov jsem byl postaven do situace řešit financování bydlení. Dal jsem na doporučení obrátit se odborníky a udělal jsem dobře. Makléřka pobočky v Č. Budějovicích odvedla perfektní profesionální práci, milý a lidský přístup. Přes určitou složitost mého případu dovedla uzavření smlouvy o hypotečním úvěru ke zdárnému konci. Ušetřila mi spoustu starostí a času. Děkuji
  Jindřich Bříza
 • Rádi bychom poděkovali za zprostředkování hypotéčního úvěru. Především bychom chtěli vyzdvihnout profesionální úroveň, skvělé a vstřícné jednání Vaší makléřky, se kterou nám bylo vždy příjemné jednat. Přejeme Vám i do dalších let mnoho pracovních úspěchů a ještě jednou moc děkujeme.
  Rodina Kačírková
 • Včera jsme v bance úspěšně podepsali smlouvy. Touto cestou si Vám dovolujeme poděkovat za Vaše služby, velice si vážíme Vaší ochoty. Přejeme mnoho úspěchů ve Vaší práci.
  Alena Doktorová
 • Chtěl bych ještě jednou poděkovat Hypocentru za rychlé refinancování mé nevýhodné hypotéky. Sám bych to takto rychle a snadno nezvládl. Nemusel jsem ani jednou do banky a navíc se mi výrazně snížila měsíční splátka. Určitě se na Vás zase obrátím při otočce úrokové sazby.
  J. Bárta
 • Ráda bych touto cestou vyjádřila spokojenost s vašimi službami. V mé bance mi hypotéku zamítli vzhledem ke složitosti doložení mého příjmu. Pak jsem dostala doporučení na Vaši společnost. A bylo to dobrá volba, váš makléř mi nalezl řešení a vše bravurně a rychle dotáhl do zdárného konce. Zdravím vás a přeji mnoho dalších spokojených klientů!
  M. Lukešová
 • Jelikož pracuji v zahraničí, neměl jsem dostatek času na běhání po bankách a vyřizování hypotéky. Přenechal jsem to odborníkům z Hypocentra a vyplatilo se. Vše šlo hladce a do měsíce jsem ji bydlel v novém. Mockrát děkuji za vaši pomoc.
  Petr Zeman