Naše služby

Zorientovat se v nabídce hypotečních produktů je poměrně obtížné, proto neváhejte a obraťte se na nás. Na základě vašeho požadavku bezplatně zpracujeme nezávislé porovnání nabídek od jednotlivých bank a poradíme s výběrem nejvýhodnější hypotéky.

Jak pracujeme

 • 1

  Konzultace vašeho záměru

  Na první schůzce zjistíme Vaše potřeby a možnosti. Sdělíte nám informace o plánovaném záměru, ať už se jedná o koupi, výstavbu nebo refinancování. Zkonzultujeme s Vámi, kolik je pro Vás únosná měsíční splátka a jak dlouho chce úvěr splácet.
 • 2

  Seznámení s možnostmi financování

  Představíme Vám, jaké jsou bankovní produkty a podmínky jednotlivých bank. Informujeme Vás, jaké akce je možné aktuálně využít a o dalších výhodách, které s námi získáte.
 • 3

  Zpracování nabídky

  Vyhodnotíme kritéria a vypracujeme pro Vás nezávislé porovnání produktů bankovních ústavů a stavebních spořitelen. Doporučíme Vám nejvýhodnější variantu financování.
 • 4

  Scoring v bance

  Vyplníme s Vámi žádost, na jejíž základě necháme v bance do 24 hod. zkontrolovat vaše registry.
 • 5

  Příprava podkladů

  Seznámíme Vás s potřebnými podklady k vyřízení hypotéky. Předáme formuláře na potvrzení příjmů a objednáme vyhotovení ocenění nemovitosti. Převezmeme za Vás celý proces kompletace dokumentů.
 • 6

  Schválení hypotéky

  Kopletní úvěrovou složku předáme do banky ke konečnému schválení. Průběh schvalovacího procesu pravidelně monitorujeme a průběžně Vás informujeme. V případě potřeby doplníme informace nebo materiály.
 • 7

  Podpis úvěrové smlouvy

  O konečném schválení Vás neprodleně informujeme. Úvěrové smlouvy jsou vyhotoveny většinou neprodleně po schválení hypotéky. V případě některých bank probíhá podpis přímo s námi nebo Vás doprovodíme do banky na podpis.
 • 8

  Čerpání hypotéky

  V úvěrové smlouvě jsou nastaveny podmínky, za jakých banka umožní vyčerpání finančních prostředků na plánovaný záměr. Opět pomůžeme s kompletací a vložením zástavy do katastru nemovitostí. Následuje zadání příkazu bance k vyčerpání hypotéky.
 • 9

  Následný servis

  Svým klientům poskytujeme poradenský servis po celou dobu trvání hypotéky. Nabízíme pomoc při čerpání, změn v úvěrové smlouvě a s případných refinancování v době konce fixace úrokové sazby.